Search
  • Jack

Konto bankowe przez internet


Karty "konto bankowe przez internet" i brak możliwości dorobienia sobie poprzez banki Tym, co poprzez kilka miesięcy przed dojściem w życie wzorów o Niebagatelnym Rachunku Walutowym, była kwestia wartości za obronienie karty.


Ani w dyrektywie, ani w ustawie, ani w wytycznych Knf nikt standardowo tego nie uregulował. Nawiązano jedynie informację o bezpłatnym przekazaniu karty, lecz w paragrafie o zakazanych cenach jednoznacznie tej idee nie rozstrzygnął.O ideę zamyśliliśmy spytać w lokalnych bankach. Reakcję przesłana poprzez najobszerniejszy na rynku Pko Bp rozwiała wątpliwości. Prowadzenie karty też będzie gratisowe. W decydujących wiadomościach o koncie bankowym przez internet, które do propozycje trafi 4 sierpnia wykopał się zapis mówiący o 0 zł za jej prowadzenie. W takim razie z sporą miarą prawdopodobieństwa można zaprojektować, że mniejsze banki będą musiały dopasować się do standardu lidera rynku, który teoretycznie nie musiałby "schylać się" po tę drużynę.Konto w banku przez internet


Także przedstawiciel Zbp zapewniał nas o darmowości kont w banku przez internet wydawanych do Głównych Rachunków Płatniczych co poważne, banki nie będą mogły "odbijać" sobie wydatków bezpłatnych kont w cenach za transakcje powyżej kresu.


Ustawa standardowo zakazuje stosowania stawek odbiegających od "najczęściej użytkowanych poprzez danego partnera w zeszłych 12 miesiącach w nawiązanie do transakcji tego typu". W skrócie – jeśli bank winszował sobie za przelew w minionym roku po 5 zł, to tak duża liczba samo uiści posiadacz rachunku ważnego za 6. i następny przelew. Do konta nie będzie można zaoferować także żadnego innego materiału pieniężnego - między innymi. pożyczki czy karty kredytowej. Tak wiele jeśli rozchodzi się o teorię. Na swojej skórze zaplanowałem przekonać się jak to działa. Wybrałem własne stare konto na Gmailu. Musiałem się zalogować i wysłowić akceptację. Chwilę po tym wyskoczyły mi wszelkie konta powiązane z pocztą. Dobrowolnie mogłem przesiać te, które chcę usunąć. Cały proces trwał chwileczkę. Klikając konto w banku przez internet, którego chciałem się pozbyć pozostałem przekierowany do fałdy, gdzie mogę to poczynić. Aczkolwiek strona nie posiada informacji o mniej popularnych stronach, na których miałem konto, m.in.. Pwn, dzięki temu nie mogłem się ich pozbyć.


Więcej o koncie bankowym na:


https://pl.wikipedia.org/wiki/Rachunek_bankowy


5 views0 comments

Recent Posts

See All